Skip to content

Servis


KAŽDÝ VŮZ POTŘEBUJE PRAVIDELNOU ÚDRŽBU

Provedeme na vašem voze Citroen nejen pravidelné servisní prohlídky, které jsou nutným předpokladem k zachování záruky, ale i přípravu na technickou kontrolu, měření emisí a další služby.

SERVISNÍ PROHLÍDKY​

Abyste váš vůz udrželi dlouho v kondici, funkční a případně nenechali propadnout nároky na záruku, je nutné absolvovat pravidelné servisní prohlídky u autorizovaného servisního partnera. Informaci o servisních intervalech vozů naleznete v servisní knížce, která je nedílnou součástí palubní literatury vašeho vozu.

​PŘÍPRAVA NA STK A MĚŘENÍ EMISÍ

Připravíme vaše vozidlo na státní technickou kontrolu a změříme jeho emise. V případě nutnosti odstraníme po dohodě s vámi všechny zjištěné nedostatky. Budete tak mít naprostou jistotu, že je váš automobil dokonale připraven.

​VÝMĚNA OLEJE

Vyměníme vám olej a olejový filtr, aby byl zaručen správný provoz motoru a jeho dlouhá životnost.

​​SERVIS BATERIE

Nejen na zimu musí být baterie v bezvadném stavu. Zkontrolujeme stav baterie a postaráme se o její bezporuchový provoz.

​MYTÍ VOZU A ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU

Na přání můžeme umýt vaše vozidlo a vyčistit jeho interiér.

​SEZONNÍ AKCE

Aby byl váš vůz dobře připraven na nadcházející sezonu, připravujeme pravidelně sezonní akce s atraktivní, cenově výhodnou nabídkou dalších služeb.

​SERVIS KLIMATIZACE

Nabízíme vám kompletní servis klimatizace. Provedeme test těsnosti klimatizačního systému, zkontrolujeme funkce a tlaky klimatizace a změříme množství chladiva. Všechny práce provedeme přesně podle předpisů výrobce a použijeme nejmodernější zařízení doporučené výrobcem. V případě potřeby provedeme doplnění chladicího média či vyčištění klimatizace speciálním přípravkem.

GEOMETRIE NÁPRAV VOZU

Nesprávná geometrie náprav způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik vašeho vozu. Proto vám nabízíme změření geometrie náprav a v případě nutnosti její odborné seřízení. Veškeré práce provedeme přesně podle předpisů výrobce na moderním zařízení schváleném výrobcem.

PNEUSERVIS

Nabízíme Vám zkompletování pneumatiky s diskem na Váš vůz. V nabídce máme plechové i alu ráfky s výběrem pneumatik, kompletní kola na všechny modely Citroen.