Skip to content

SPECIÁLNÍ EDICE C3 ELLE


STYLOVÝ A MĚSTSKÝ VŮZ

Citroën C3 začíná rok 2018 stylově. Nejprodávanější vůz značky Citroën představuje svou ženštější stránku a spouští novou speciální edici Citroën C3 ELLE.

Citroën spojil své síly s časopisem ELLE a vytvořil elegantní, stylovou a městskou verzi vozu C3. Citroën C3 ELLE vzbuzuje radost, je na míru přizpůsoben dnešnímu aktivnímu životnímu stylu, nabízí dokonalý komfort a opravdu užitečné technologie.

DESIGN

SVĚŽÍ A MODERNÍ VŮZ

Citroën C3 ELLE, který se inspiroval dnešními aktivními ženami a jejich životním stylem, je vůz plný energie, barev a svěžesti.

Citroën C3 ELLE je multifunkční městský vůz s jedinečnou osobností, který vyniká množstvím barevných kombinací a výrazným stylem. Citroën C3 ELLE dokáže okouzlit svými možnostmi personalizace a technologickými prvky.

Citroën C3 ELLE si zachoval velkorysé křivky a siluetu, které mu zajišťují jedinečnou osobnost, již lze navíc posílit pomocí paketu Pack Color „ELLE“, který nabízí ještě více kombinací personalizace.

PARTNERSTVÍ S ELLE

Tato speciální edice je výsledkem spolupráce dvou skvělých francouzských značek, které spojují stejné hodnoty elegance a snahy zjednodušovat každodenní život.

Tyto hodnoty Citroën sdílí se značkou ELLE v rámci společného partnerství. Dalším aspektem této spolupráce je Fórum ELLE Active ve Francii, jehož cílem je ukázat na hodnotu žen v práci.

Citroën C3 ELLE je snadno rozpoznatelný díky znaku partnerství, kterým je hliníkový znak složený ze 4 písmen odkazující na slavný ženský časopis a je umístěný na obou předních dveřích.

ŽENSKÁ ELEGANCE

V RÁMCI DOPLŇKOVÉ VÝBAVY BAREVNÝ POLEP STŘECHY PRO JEŠTĚ VÝRAZNĚJŠÍ VZHLED.

Zvenku lze Citroën C3 ELLE snadno rozeznat díky dvoubarevné střeše v odstínu Sable, který byl vytvořen exkluzivně pro tuto edici. K dispozici je také několik odstínů karoserie: Bílá Banquise, Černá Perla Nera a Šedá Platinum. Další možnou variantou je černá střecha v odstínu Onyx Black a karoserie v metalickém odstínu Sable.

Lišty kolem mlhovek a prvků Airbump® jsou vyvedeny v odstínu Cherry Pink.

Fólie v barvách partnera ve stejném provedení jako střešní fólie je umístěna rovněž na zadním postranním okénku.

POHODA

Interiér vozu Citroën C3 ELLE je pojat nově, posiluje se tak soulad mezi zpracováním barev a materiálů interiéru a exteriéru.

Interiér, inspirovaný nábytkářstvím a cestováním, nabízí stylové a vysoce kvalitní zpracování, sedadla jsou potažena šedou látkou s podšitím v odstínu „Cherry Pink“, šedá palubní deska s lištou rovněž v odstínu „Cherry Pink“ podtrhuje pocit pohodlí a prostornosti.

Eleganci interiéru dodávají i koberečky s lemovkou „Cherry Pink“ a štítkem „ELLE“ odkazujícím na partnerství s časopisem ELLE.

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

Citroën C3 ELLE vycházející z verze výbavy FEEL nabízí celou řadu užitečných prvků výbavy a technologií, které usnadňují řidiči život, zvyšují bezpečnost jízdy a jsou tak skutečnou zárukou komfortu.

Citroën C3 ELLE nabízí hands-free sadu Bluetooth, USB port, audio systém a mlhovky, Airbump, kožený volant a dále elektrické ovládání všech 4 oken. Tato speciální edice je také vybavena asistentem pro rozjezd ve svahu (jen některé verze), systémem snímání dopravních značek se zobrazením povolené rychlosti a systémem varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu.